Výsledky:

Výsledky

SOBOTA - 28.01.2023 - 3..turnaj / 1.kolo - Mistrovství Jižní Moravy


SOBOTA - 21.01.2023 - 2..turnaj / 1.kolo - Mistrovství Jižní Moravy

1. Přibyl Pavel
2. Knol Ivo
3. Rozkopal Bronislav
4. Struhař Aleš
5. Přichystal Marek
5. Musil Marcel
7. Kolegar Richard
7. Rajlich Zdeněk
9. Šabata Petr
10. Košťál Jiří


SOBOTA - 14.01.2023- 1..turnaj / 1.kolo - Mistrovství Jižní Moravy

1. Abrahámek Petr
2. Knol Ivo
3. Slavíček Michal
4. Blažek Petr
5. Rajlich Zdeněk
5. Přichystal Marek
7. Rozkopal Bronislav
7. Crhák Pavel
9. Purket Jan


SOBOTA - 26.11.2022- 6.turnaj - CRICKET JACKPOT CUP - Mistrovství Jižní Moravy

1. Poráň David
2. Přibyl Pavel
3. Košťál Zdeněk
4. Přichystal Marek
5. Knol Ivo
5. Purket Jan
7. Rajlich Zdeněk
7. Kolegar Richard
9. Smutný Tomáš
9. Minařík Tomáš
9. Vašek Tomáš
9. Košťál Jiří
13. Rozkopal Bronislav



SOBOTA - 19.11.2022- 5..turnaj / 4.kolo - Mistrovství Jižní Moravy

1. Abrahámek Petr
2. Rajlich Zdeněk
3. Košťál Zdeněk
4. Kohut Marek
5. Purket Jan
5. Přichystal Marek
7. Rozkopal Bronislav
7. Košťál Jiří
9. Kolegar Richard



SOBOTA - 12.11.2022- 4..turnaj / 4.kolo - Mistrovství Jižní Moravy

1. Urban Jaroslav
2. Košťál Zdeněk
3. Kolegar Richard
4. Přichystal Marek
5. Pulka Petr
5. Košťál Jiří
7. Rozkopal Bronislav
8. Purket Jan


SOBOTA - 05.11.2022- 3..turnaj / 4.kolo - Mistrovství Jižní Moravy

1. Přibyl Pavel
2. Kolegar Richard
3. Přichystal Marek
4. Stěpánek Zdeněk
5. Košťál Zdeněk
5. Purket Jan
7. Chválková Ilona
7. Rajlich Zdeněk
9. Košťál Jiří
9. Rozkopal Bronislav
11. Chválek Ladislav



SOBOTA - 29.10.2022- 2..turnaj / 4.kolo - Mistrovství Jižní Moravy

1. Kolegar Richard
2. Minařík Tomáš
3. Košťál Zdeněk
4. Košťál Jiří
5. Purket Jan
5. Struhař Aleš
7. Abrahámek Petr
7. Rozkopal Bronislav
9. Knol Ivo


SOBOTA - 22.10.2022- 1..turnaj / 4.kolo - Mistrovství Jižní Moravy

1. Košťál Zdeněk
2. Abrahámek Petr
3. Knol Ivo
4. Košťál Jiří
5. Kolegar Richard
5. Purket Jan
7. Rozkopal Bronislav
8. Pešková Hana




SOBOTA - 15.10.2022- 10.turnaj - :CRICKET JACKPOT CUP - Mistrovství Jižní Moravy

1. Abrahámek Petr
2. Košťál Zdeněk
3. Přichystal Marek
4. Stěpánek Zdeněk
5. Slavíček Michal
5. Struhař Aleš
7. Purket Jan
7. Rajlich Zdeněk
9. Rozkopal Bronislav
9. Minařík Tomáš
11 Košťál Jiří


SOBOTA - 08.10.2022- 9..turnaj / 3.kolo - Mistrovství Jižní Moravy

1. Abrahámek Petr
2. Bičan Robert
3. Košťál Zdeněk
4. Přichystal Marek
5. Kohut Marek
5. Brancovský Michal
7. Rozkopal Bronislav
7. Slavíček Michal
9. Hermanová Kateřina
9. Košťál Jiří
9. Špičák Jakub
12. Rajlich Zdeněk


SOBOTA - 01.10.2022- 8..turnaj / 3.kolo - Mistrovství Jižní Moravy

1. Poráň David
2. Košťál Zdeněk
3. Abrahámek Petr
4. Bičan Robert
5. Rozkopal Bronislav
5. Hermanová Kateřina
7. Kolegar Richard
7. Přichystal Marek
9. Špičák Jakub
9. Košťál Jiří
11. Rajlich Zdeněk


SOBOTA - 24.09.2022- 7..turnaj / 3.kolo - Mistrovství Jižní Moravy

1. Abrahámek Petr
2. Merhaut Miroslav
3. Kohut Marek
4. Kolegar Richard
5. Struhař Aleš
5. Knol Ivo
7. Motal Josef
7. Purket Jan
9. Rozkopal Bronislav
10. Košťál Jiří


SOBOTA - 17.09.2022 - 6..turnaj / 3.kolo - Mistrovství Jižní Moravy

1. Abrahámek Petr
2. Košťál Zdeněk
3. Rozkopal Bronislav
4. Přichystal Marek
5. Minařík Tomáš
5. Struhař Aleš
7. Vymazal Stanislav
8. Štefaneková Jana

SOBOTA - 10.09.2022 - 5..turnaj / 3.kolo - Mistrovství Jižní Moravy

1. Aleš Struhař
2. Stanislav Vymazal
3. Zdenek Rajlich
4. Jana Štefenková
5. Bronislav Rozkopal
5. Marek Přichystal
7. Martin Šelc

SOBOTA - 20.08.2022 - 4..turnaj / 3.kolo - Mistrovství Jižní Moravy

1. Stanislav Vymazal
2. Tomáš Minařík
3. Bronislav Rozkopal
4. Marek Přichystal
5. Martin Šelc
5. Jiří Košťál
7. Richard Kolegar
7. Jana Štefenková
9. Roman Vodička


SOBOTA - 09.07.2022 - 3..turnaj / 3.kolo - Mistrovství Jižní Moravy

1. Radek Černý
2. Jiří Košťál
3. Marek Přichystal
4. Bronislav Rozkopal
5. Martin Šelc
5. Tomáš Minařík
7. Stanislav Vymazal
7. Michal Slavíček
9. Jana Štefenková
9. Hana Pešková
9. Gabriela Bednářová
12. Jaroslav Kocián

SOBOTA - 02.07.2022 - 2..turnaj / 3.kolo - Mistrovství Jižní Moravy

1. Petr Abrahámek
2. Marek Přichystal
3. Jiří Košťál
4. Jan Purket
5. Roman Vodička
6. Bronislav Rozkopal



SOBOTA - 04.06.2022 - 1.turnaj / 3.kolo - Mistrovství Jižní Moravy

1. Petr Abrahámek
2. Marek Přichystal
3. Bronislav Rozkopal
4. Zdenek Rajlich
5. Martin Šelc
5. Jiří Košťál
7. Hana Pešková